PortálFőoldalGy.I.K.NaptárTaglistaCsoportok
Jelenlévő fórumozók: Nincs

Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» első blogbejegyzésem
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2023-04-20, 9:47 am by Admin

» admin napló
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2021-04-26, 9:19 pm by Admin

» Lorem ipsum
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2021-04-02, 3:36 am by Admin

» Lorem ipsum2
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2021-04-02, 3:34 am by Admin

» Roleplay-Games Bemutatja
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2015-02-21, 6:48 am by Torin Bleis

» Álomerdő
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2014-11-09, 12:01 am by Torin Bleis

» Vidék
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2014-10-21, 5:54 am by Torontál

» Képlékeny Beo gyermekei leírások
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2014-10-09, 9:46 am by Torin Bleis

» Torin Bleis - Beo alfa-n.
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2014-10-09, 9:02 am by Torin Bleis

» A lótusz
Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2014-10-08, 10:10 pm by Admin

Facebook oldal
kaland1
kaland2
kaland3
Top posztolók
Admin
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Torin Bleis
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Torontál
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Tordán
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Onur Shamgar
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Teszter
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Siria Wolfen
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Kocsmaros
Torin Bleis - Beo alfa-n. Vote_lcapTorin Bleis - Beo alfa-n. Voting_barTorin Bleis - Beo alfa-n. Vote_rcap 
Hold
Top posztólók a hónapban
Top posting users this week
No user

Megosztás
 

 Torin Bleis - Beo alfa-n.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Torin Bleis
Torin Bleis



Karakterlap
Faj: Vérfarkas
Nem: Nő/Nőstény
Klán: Beo gyermekei Beo gyermekei

Torin Bleis - Beo alfa-n. Empty
TémanyitásTárgy: Torin Bleis - Beo alfa-n.   Torin Bleis - Beo alfa-n. Icon_minitime2014-10-09, 9:02 am

Torin Bleis - Beo alfa-n. 2z5orcw

Név: Torin Bleis
Kor: 41 éves
Faj: Fenris
Nem: Nőstény
Klán: Beo Gyermekei
Rang: Alfa


Kinézet:
2,5 m magas, 150 kg, vékony, kecses testalkat. Ordas bunda, hosszú sörény. Ruhát nem visel.

Személyiség:
Nyitott és kedves. Odaadó, ugyanakkor egy erős nőstény, aki képes meghozni a nehéz döntéseket is. Annak ellenére, hogy kölyke még nem született nagyon vágyik rá. Remek anyai jellemvonásokkal rendelkezik. Gyűlöli a hazugságokat, száján még sosem ejtett ki olyat, mi nem igaz. Ha nem akarja kimondani, hát hazugság helyett csendben marad. Beohoz méltóan imádja idejét a természetben tölteni. Többnyire mindenki szereti, a gyerekek gyakran rohannák le, ha felnőttek nem szólnának rájuk, a tipikus „Az Alfa elfoglalt. Ne zavard!” kifogással. Az ilyen dolgok miatt megesik, hogy magányosnak érzi magát és újra és újra végigméri a falka hímjeit, hátha lel valakit, aki az ő erős alfája lenne…
Az érzéseire jelentős mértékben hallgat, főként igazságérzetére. Ez abból áll, hogyha úgy érzi egy döntés rossz, akkor nem hozza meg. Ugyanakkor képes áldozatokat hozni, hogy elérje a megfelelő végkimenetelt.

Előtörténet:
Apám mindig abban a szellemiségben nevelt, hogy a fenrisek egyek, hiába tagolódnak falkákba. Az elfogadás legalább olyan fontos, mint a természettel való kapcsolat, ugyanakkor tudni kell kezelni is a határokat, ami elválasztja a falkákat és az embereket egymástól.
Apai nagyapám egy befogadott és Beoként nevelt vérbosszú farkas volt. Heves vérmérséklete miatt gyakran járt a határvidékekre, ahol végül más vérbosszú farkasok végeztek vele.
Anyám mindig azt mondta, hogy olyan vagyok, mint nagyanyám. Mindig mondták, hogy milyen szép volt fiatalon, de én az öregek közt is a legszebbnek láttam. Ő volt az, aki megtanított a gyógynövényekre, és mesélt fiatalkoráról. Vicces történetek voltak ezek, melyek magukba foglalták egy fiatal nőstény nehézségeit a hímekkel.
Szüleim béták voltak. Büszkék és odaadóak. Tehetségüket örököltem. Ők tanítottak meg az elemek használatára. Apám lelke a levegő eleméhez állt legközelebb, anyámé pedig a tűzhöz. Én a vizet érzem magaménak kiskölyök korom óta. Mellé meg kellett tanulnom még három elem használatát. A föld irányítása olyan nehezen ment, hogy azt hittük, béta leszek. 17 évesen ültem ki a Szellemerdőbe, és ott meditálással töltöttem négy teljes napot. Ez idő alatt megtanultam kommunikálni a Föld Szellemével és így sikerült elsajátítanom ezt a képességet is.
Kölyökkoromban, míg a többiek fogócskáztak, addig én egy bottal játszottam. Kamasz koromban kezdtem kibontakozni, amikor négy-öt barátot szereztem, akik máig nagyon jó barátaim.
Testvéreim közt csak egy nővérem és egy húgom van, de én mindig egy bátyra vágytam, vagy egy olyan hímre, aki betölt egy ilyesfajta szerepet az életemben. Azonban a legtöbb ismerkedésnek udvarlás lett a vége.
Nem mondom, hogy nem akarok magam mellé egy erős hímet, aki mellett lehetek olykor gyenge, aki megvéd, és akivel életem legszebb perceit tölthetem. De azt akarom, hogyha eljön, akkor Ő az legyen, aki számomra a tökéletes.
Mióta alfa lettem minden energiámat ez veszi el. Mivel fiatalon hol magabiztos, hol bizonytalan voltam, és nem is tudtam megtalálni a helyem a többiek közt, mindig volt, aki dominánsabb volt nálam, a népszerűbbek. De a dominanciára való hajlamom nekem is kibontakozott, a barátit társaságomban kezdtem én uralkodni a rangsorban, és lassan elértem azt a szintet, amikor megbecsült és tisztelt tagja lettem a falkának. Ez a tisztelet pedig, amit éreztem, amit az őszinte személyiségemmel sikerült elérnem, adott elég önbizalmat ahhoz, hogy megpróbáljam irányítani a családom. Igen, a Falka a család.
Változtatni akarok a dolgokon… Békét akarok kötni a fenrisek közt, tanítani az embereket és megértetni velük a természet tiszteletének fontosságát, leszoktatni őket a gyilkos kapzsiságról.
Azt mondják a Nagy Világszellem megalkotta az Egyensúlyt, és amíg az kezdeti állapotában volt, akkor váltak a fenrisek kétfele: szelíd és agresszív fele. Beo gyermekeivé és Vérbosszúra éhesekké.
Mikor megkérdeztük a Sámánt, kölyökként, hogy a Fekete Hold fenrisek, hogyan váltak ki, azt válaszolta, hogy kellett egy csoport, akik a Világszellemet, az ő tudását megismerik, hogy taníthassák a többi fenrist.


„Óvakodj az embertől, mert vérében a rothadás, s szemében a halál!”


– Szól így a legenda és én mindig is féltem az emberektől, míg apám meg nem tanított: ő is egy élőlény, mint a rigó és a lazac.
Így hát én így állok minden élőhöz és célom, hogy a három falka egyik vezéreként elindítsak egy folyamatot, melynek vége a Béke lesz.
Vissza az elejére Go down
http://www.wild-world.lapunk.hu
 

Torin Bleis - Beo alfa-n.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakterek :: Élettörténetek-